- Britney Spears Serbia Fan Club -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- Britney Spears Serbia Fan Club -

- Dobrodosli na Fan Club Britney...Za sve njene fanove -
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 :::Nastavi Pricu:::

Go down 
5 posters
AuthorMessage
-*-SajkoWa~MaWa-*-
Admin
-*-SajkoWa~MaWa-*-


Posts : 223
Points : 583
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 27
Location : ...Sa OT BENDOM do kraja sveta!!!Ne trazite nas!!!...

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyMon Apr 20, 2009 9:03 pm

U ovoj igri nastavite pricu sa samo 4 reci...

Danas sam imala jako...
Back to top Go down
https://britneyspears-serbia.forumotion.com
dulce_la_rebelde
Volis njene pesme
Volis njene pesme
dulce_la_rebelde


Posts : 58
Points : 79
Reputation : 0
Join date : 2009-04-20
Age : 28

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyMon Apr 20, 2009 9:22 pm

dobar dan i ...
Back to top Go down
-*-SajkoWa~MaWa-*-
Admin
-*-SajkoWa~MaWa-*-


Posts : 223
Points : 583
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 27
Location : ...Sa OT BENDOM do kraja sveta!!!Ne trazite nas!!!...

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyMon Apr 20, 2009 9:26 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve ...
Back to top Go down
https://britneyspears-serbia.forumotion.com
dulce_la_rebelde
Volis njene pesme
Volis njene pesme
dulce_la_rebelde


Posts : 58
Points : 79
Reputation : 0
Join date : 2009-04-20
Age : 28

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyMon Apr 20, 2009 9:27 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i .....
Back to top Go down
~*ReLjInA_MaLa*~
Admin
~*ReLjInA_MaLa*~


Posts : 187
Points : 258
Reputation : 4
Join date : 2009-04-20
Age : 28

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyWed Apr 22, 2009 6:15 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi
Back to top Go down
-*-SajkoWa~MaWa-*-
Admin
-*-SajkoWa~MaWa-*-


Posts : 223
Points : 583
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 27
Location : ...Sa OT BENDOM do kraja sveta!!!Ne trazite nas!!!...

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyWed Apr 22, 2009 6:28 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo....
Back to top Go down
https://britneyspears-serbia.forumotion.com
~*ReLjInA_MaLa*~
Admin
~*ReLjInA_MaLa*~


Posts : 187
Points : 258
Reputation : 4
Join date : 2009-04-20
Age : 28

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyWed Apr 22, 2009 6:32 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala..
Back to top Go down
-*-SajkoWa~MaWa-*-
Admin
-*-SajkoWa~MaWa-*-


Posts : 223
Points : 583
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 27
Location : ...Sa OT BENDOM do kraja sveta!!!Ne trazite nas!!!...

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyWed Apr 22, 2009 6:36 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu...
Back to top Go down
https://britneyspears-serbia.forumotion.com
Dulle [loves Brit]
Britney fan
Britney fan
Dulle [loves Brit]


Posts : 121
Points : 138
Reputation : 2
Join date : 2009-04-22
Age : 31
Location : Kragujevac, Srbija

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyWed Apr 22, 2009 7:16 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim
Back to top Go down
~*ReLjInA_MaLa*~
Admin
~*ReLjInA_MaLa*~


Posts : 187
Points : 258
Reputation : 4
Join date : 2009-04-20
Age : 28

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyThu Apr 23, 2009 4:55 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim..
Back to top Go down
-*-SajkoWa~MaWa-*-
Admin
-*-SajkoWa~MaWa-*-


Posts : 223
Points : 583
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 27
Location : ...Sa OT BENDOM do kraja sveta!!!Ne trazite nas!!!...

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyFri Apr 24, 2009 1:44 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim...Rekao mi je da je to...
Back to top Go down
https://britneyspears-serbia.forumotion.com
Dulle [loves Brit]
Britney fan
Britney fan
Dulle [loves Brit]


Posts : 121
Points : 138
Reputation : 2
Join date : 2009-04-22
Age : 31
Location : Kragujevac, Srbija

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyFri Apr 24, 2009 3:49 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim...Rekao mi je da je to njegov voljeni drug koji zna
Back to top Go down
-*-SajkoWa~MaWa-*-
Admin
-*-SajkoWa~MaWa-*-


Posts : 223
Points : 583
Reputation : 0
Join date : 2009-04-19
Age : 27
Location : ...Sa OT BENDOM do kraja sveta!!!Ne trazite nas!!!...

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyFri Apr 24, 2009 8:30 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim...Rekao mi je da je to njegov voljeni drug koji zna
sve njegove tajne....
Back to top Go down
https://britneyspears-serbia.forumotion.com
Dulle [loves Brit]
Britney fan
Britney fan
Dulle [loves Brit]


Posts : 121
Points : 138
Reputation : 2
Join date : 2009-04-22
Age : 31
Location : Kragujevac, Srbija

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptySat Apr 25, 2009 12:58 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim...Rekao mi je da je to njegov voljeni drug koji zna
sve njegove tajne, i to cak i one koje
Back to top Go down
Barbie 4ever
Welcome
Welcome
Barbie 4ever


Posts : 37
Points : 44
Reputation : 1
Join date : 2009-04-24
Age : 29
Location : ♥ Negde daleko.... ♥

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptySat Apr 25, 2009 3:38 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim...Rekao mi je da je to njegov voljeni drug koji zna
sve njegove tajne, i to cak i one koje ja ne znam!
Back to top Go down
http://www.anahiprincess.6forum.info/forum.htm
~*ReLjInA_MaLa*~
Admin
~*ReLjInA_MaLa*~


Posts : 187
Points : 258
Reputation : 4
Join date : 2009-04-20
Age : 28

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptySun Apr 26, 2009 11:59 am

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim...Rekao mi je da je to njegov voljeni drug koji zna sve njegove tajne, i to cak i one koje ja ne znam! Pomislila sam "Pa oke.." ipak mi je on biwshi, al tad mi je on rekao da mu drug nije samo drug..nego neshto wishe..
Back to top Go down
Dulle [loves Brit]
Britney fan
Britney fan
Dulle [loves Brit]


Posts : 121
Points : 138
Reputation : 2
Join date : 2009-04-22
Age : 31
Location : Kragujevac, Srbija

:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: EmptyMon Apr 27, 2009 7:49 pm

danas sam imala jako dobar dan i bila sam cool sve dok nije zazvonio telefon i dok se nije jawio moj biwshi i rekao mi da moramo hitno da se nadjemo..Pomislila sam, boze shta imamo da se wazemo, ali sam ipak pristala...Cekao me ju u obliznjem kaficu medjutim kada sam doshla tamo josh neko je bio sa njim...Rekao mi je da je to njegov voljeni drug koji zna sve njegove tajne, i to cak i one koje ja ne znam! Pomislila sam "Pa oke.." ipak mi je on biwshi, al tad mi je on rekao da mu drug nije samo drug..nego neshto wishe, kao rodjeni brat mada mozda
Back to top Go down
Sponsored content





:::Nastavi Pricu::: Empty
PostSubject: Re: :::Nastavi Pricu:::   :::Nastavi Pricu::: Empty

Back to top Go down
 
:::Nastavi Pricu:::
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
- Britney Spears Serbia Fan Club - :: OFF :: - Chat Room --
Jump to: